• Wycieczka do Muzeum Zimnej Wojny

• W ramach współpracy z IPN kolejny już raz odwiedziliśmy Muzeum Zimnej Wojny w Podborsku. Niesamowite wrażenia wynikające z położenia tego miejsca oraz lekcja żywej historii zamkniętej w rekwizytach czy innych namacalnych dowodach sprawiły, że nasza ciekawość była nad podziw aktywna

• Światowy dzień bez papierosa

• 31 maja przypada Światowy Dzień Bez Papierosa. Z tej okazji Akademia Księdza Bosko zorganizowała konkurs plastyczny. W ten sposób chcieliśmy zaapelować do wszystkich o zaprzestanie palenia oraz aby dbać o swoje zdrowie.

• Drużyna pożarnicza

• W dniu 21.05 członkowie drużyny pożarniczej z Trzcińca zwiedzali Komendę Powiatową PSP w Wałczu. Poznali wyposażenie pojazdów pożarnich w sprzęt ratowniczy. Mieli okazję poznać i przymierzyć sprzęt ochrony osobistej strażaka, który waży ok. 25 kg. Zobaczyli pokaz "rozwinięcia bojowego" w wykonaniu strażaków zawodowych. Mieli okazję gasić symulowany pożar. Dowiedzieli się że strażak zawodowy uczy się codziennie i ćwiczy codziennie aby być sprawnym i profesjonalnym w ratowaniu życia ludzi w potrzebie. Ich hasło to: Bogu na chwałę i ludziom na ratunek.

• Dzień Dziecka

• Dzień Dziecka upłynął nam na wspólnej zabawie i grach. Mecz piłki siatkowej był emocjonujący, natomiast najwięcej radości sprawiła nam gra w kalambury. Kreatywność młodzieży i dorosłych jest w dobrej kondycji, nasze wewnętrzne dzieci świętowały radośnie

Kiełbaski, słodkości i łakocie tego dnia nie miały kalorii.

• Biuro/szkoła
          tel 943758726, 943754826